MOJ ZIVOT OD RODJENJA DO KRAJA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOJ ZIVOT OD RODJENJA DO KRAJA


 
PrijemTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» NOVE SLIKE
Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptyPet Jan 14, 2022 4:50 pm od Admin

» STARE SLIKE
Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptyNed Avg 22, 2021 4:11 pm od Admin

» Unuke moje
Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptyPon Maj 21, 2018 9:58 pm od Admin

»  Djeca moja Danijela i Sinisa
Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptyPet Maj 18, 2018 10:15 pm od Zeko

» Moj zivot,rodjenje i odrastanje,
Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptySub Maj 06, 2017 5:48 pm od Admin

» Moji Roditelji Branko i Bosiljka
Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptyUto Mar 21, 2017 10:03 pm od Admin

» Mogucnost svakog registrovanog clana na FORUMU je:
Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptyNed Mar 19, 2017 8:07 pm od Admin

» Moj stariji brat Miladin,..
Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptyNed Mar 19, 2017 10:34 am od Admin

» Tetka Rista, mladja Sestra Brankova
Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptySre Mar 08, 2017 11:04 pm od Admin


 

 Moji Roditelji Branko i Bosiljka

Ići dole 
AutorPoruka
Admin
Admin



Broj poruka : 35
Datum upisa : 10.02.2012

Moji Roditelji Branko i Bosiljka Empty
PočaljiNaslov: Moji Roditelji Branko i Bosiljka   Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptyNed Mar 19, 2017 10:44 am

Moji Roditelji Branko i Bosiljka 19142010
Branko i Bosiljka,Ova fotografija je nastala na osnovu vise puta preslikavana i umnozavana..Unikat i jedina iz njihovog  kratkog zajednickog zivota


Moji Roditelji Branko i Bosiljka 1967_b10

Moja braca i sestre ,njihova deca ,sarajevo 1968


Poslednji put izmenio Admin dana Ned Avg 27, 2017 8:05 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://mladenmanojlovic.forumsr.net
Admin
Admin



Broj poruka : 35
Datum upisa : 10.02.2012

Moji Roditelji Branko i Bosiljka Empty
PočaljiNaslov: Re: Moji Roditelji Branko i Bosiljka   Moji Roditelji Branko i Bosiljka EmptyUto Mar 21, 2017 10:03 pm

Ostala su samo divna secanja na roditelje....otac Branko umro je kad sam imao 6 godina,ostalo mi je u secanju da me uvek vodio sa sobom gde bi isao da radi... secam se jednom smo isli sa kolima i volovima po drva u Bukovu glavicu...,on sece drva ja berem cvece....kad je seo da odmori prica mi... e moj sine,kad sam ja bio tako mali kao ti Ovde sam dolazio po drva sa mojim ocem ,tvojim djedom...  uzina li smo a on mi rece moj sine ,,,ako Bogda i ti ces jednog dana  dolaziti ovde po drva kad odrastes  i to sa svojim malim sinom... pricaces mu kako smo ja i ti brali drva ovde....Eh na moju zalost to se nije dogodilo,nisam imao priliku otici sa mojim sinom u Bukovu Glavicu i da mi to kazem...
Moja majka je bila jako pazljiva,secam se kad sam sa njom isao da cuvamo ovce ili da plastimo sijeno i zito....sjecam se kad bi otisla  u gacko ili fojnicu ,obavezno bi kupila svakom od nas po kocku secera ili po bombonu....
Secam se kako sam izgubio majku ,o tome sam vec rekao...dugo godina posle smrti oca i majke,kada bi neko pomenuo njihovo ime,meni bi isle suze na oci...
U sarajevu smo ziveli i mislio sam da je to nas grad da cemo tu zivot provesti,pa sam donio tada odluku da posmrtne ostatke roditelja prenesemo u sarajevo i da ih
Sahranimo u nasem gradu Sarajevo...Kupio sam u pokupu dve parcele za dubinsko ukopavanje...tada sam mislio da napravim i porodicnu grobnicu...Braca nisu bila za to...Pa sam plac moj dao da se tu sahrani tetka Rista i tako je bilo...
Bar mogao sam doci sa zenom i decom svaki put kad dodjem u sarajevo da polozim cvece,zapalimo svijecu i pustim suzu...
Platio sam sam grobarinu za nase roditelje i tetku ristu cinimi se do 2031 ili 2041 godine da njihove posmrtne ostatke nebi prenijeli grobari u zajednicku grobnicu... sestra Nada je jedina ucestvovala u tim toskovima cinimi se sa 50 ili 100DM,drugi niko se nije ni ponudio da ucestvoje... Dragi tata i mama,sa dignute glave doci cu vama i pred vas i poloziti racun...Nedostajali ste nam mnogo no zivot je surov i lep..
Pocivajte u Bozijem miru,cesto se setim vas i moim unukama pricam cesto o vama
Volio sam Vas i volim Vas..pocivajte u bozijem miru.....................
KraJ........................................................................................................
Nazad na vrh Ići dole
https://mladenmanojlovic.forumsr.net
 
Moji Roditelji Branko i Bosiljka
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Stricevi moji
» Ujaci moji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
MOJ ZIVOT OD RODJENJA DO KRAJA :: MOJA FAMILIJA-
Skoči na: